Kariéra

Proč s námi spolupracovat

Kariéra

Svářeč / BrusičVíce...
Náplň práce:
Svařování / Broušení v zámečnické výrobě.
Místo pracoviště:
Sazovice - provozovna společnosti MRB Sazovice, spol. s r.o. na adrese Sazovice 191, okres Zlín.
Typ pracovního poměru:
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou.
Požadavky:
Základní znalosti a manuální zručnost v oblasti svařování / broušení.  Výuční list v oboru zámečník výhodou.
Platové podmínky:
až 38 000 Kč / měsíc zahrnují:
  • fixní hodinovou mzdu – odvislá od pracovního zařazení a nasazení.
  • pravidelné měsíční ohodnocení – cca 3 500 Kč / měsíc – je odvislé od přístupu k práci, spolehlivosti při plnění pracovních povinností, kvality odvedené práce apod.
  • pravidelný měsíční příspěvek na údržbu oděvů cca 1 600 Kč / měsíc
  • pravidelnou čtvrtletní odměnu – cca 11 000 Kč / čtvrtletí - její konečná výše je odvislá od pozice a hospodářských výsledků společnosti (nárok na tuto odměnu zaměstnanci vzniká až po ukončení zkušební pracovní doby)
Nabízíme následující zaměstnanecké benefity:
  • Příspěvek na stravné ve výši cca 65 Kč / oběd při odebírání obědů v podnikové jídelně.
  • Pravidelný měsíční příspěvek na penzijní a životní připojištění - cca 1 500 Kč / měsíc (nárok na tento příspěvek zaměstnanci vzniká po roce trvání pracovního poměru).
  • Mimořádný roční příspěvek na penzijní připojištění – (nárok na tento příspěvek zaměstnanci vzniká po roce trvání pracovního poměru, jeho konečná výše je odvislá od odpracovaných let a hospodářských výsledků společnosti a pohybuje se v rozmezí 4 000 – 12 000 Kč).
  • Mimořádný roční finanční příspěvek na FLEXI PASS CARD (jeho konečná výše je odvislá od odpracovaných let a hospodářských výsledků společnosti a pohybuje se v rozmezí 2 000 – 10 000 Kč)
  • 3 dny dovolené ročně navíc.
  • 1 x ročně pracovní oděvy jako dárek.
  • Možnost profesního růstu absolvováním vzdělávacích kurzů.
Zaujala vás tato nabídka? Kontaktujte nás přes formulář níže. Do pole dotaz napište, o jakou pozici máte zájem.

Kontaktní formulář

Proč s námi
spolupracovat